• زبان سایت

  No available translations found
 • ×
  Loading...

  هتل فهادان یزد

  هتل موزه فهادان که به آن موزه هم می‌گویند در نزدیکی مسجد جامع و در دل محله‌ی فهادان قرارگرفته که دیدنی‌ ترین مجله ی یزد است. فهادان بنایی تاریخی و ۲۵۰ ساله متعلق به دوره قاجار است که آن را به نام خانه تهرانی‌ها هم می‌ شناسند و در فهرست بناهای تاریخی میراث فرهنگی جا دارد. از این هتل تا زندان اسکندر، خانه لاریها، خانه ملک‌زاده و زورخانه ابوالفضل راهی نیست و می‌توان قدم‌ زنان خیلی از جاذبه‌های شهر را دید. از خصوصیات منحصربه‌فرد هتل وجود گنجینه‌های مختلف از آثار تاریخی و قدیمی، حیاط مرکزی و نارنجستانی است که به قهوه‌خانه و رستوران تغییر کاربری داده‌اند. ساختمان هتل از سه حیاط شامل حیاط اصلی، نارنجستان و عمارت کلاه‌فرنگی، سه بادگیر زیبا، تالار بزرگ، چاه خانه، سرداب و هشتی و دربند، پشت‌بامی بزرگ که مشرف‌به بافت تاریخی یزد است، تشکیل‌ شده است..

  امکانات اتاق: روم سرویس/ تلوزیون / یخچال و مینی بار/ شبکه خبری ماهواره ای/سرویس سرمایش و گرمایش/سرویس حمام و دستشویی (وان/ سشوار / توالت فرنگی)

  امکانات رفاهی هتل: محوطه ای ب فضای زیبا/ رستوران و کافی شاپ/ اینترنت/ کافی نت/ باشگاه بیلیار

  تور های یزدگردی: میبد . چک چک و خرانق – کویرنوردی(اسب  سواری-شترسواری و غیره)/ تاکسی سرویس – ایستگاه دوچرخه سواری در بافت تاریخی

  هتل موزه فهادان: یزد-فهادان-رو بروی زندان اسکندر

  • Loading...
  • 0

  دیدگاه‌های این نوشته